Počasie Manantialito, La Guajira dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Manantialito, La Guajira na 10 dní.
Sobota 23. máj
36 / 26°C
| 0.8 mm | 15 km/h |
| 26 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 07:00 | |
| 36 °C | 40 °C | 13:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 19:00 |
východ slnka 05:27
západ slnka 18:08
PO HODINÁCH
západ slnka 18:08
|
|
Predpoveď počasia Manantialito, La Guajira, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 22 °C | 93 % | 0% | 6% | 8% | 92% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 78 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 36 °C 40 °C |
0,7 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1008 hPa | 45 % | 21 °C | 99 % | 0% | 15% | 21% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 70 % | 22 °C | 98 % | 0% | 8% | 9% | 98% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 81 % | 22 °C | 99 % | 0% | 21% | 1% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 23 °C | 96 % | 0% | 7% | 1% | 96% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 36 °C 39 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 40 % | 20 °C | 99 % | 0% | 11% | 4% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 68 % | 22 °C | 99 % | 0% | 12% | 7% | 99% | |
Manantialito, La Guajira, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 10,7864; -72,7906
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 277 m
Administratívna časť:
- Departamento de La Guajira, Riohacha
- Fonseca, Fonseca, La Guajira
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Manantialito, La Guajira, Kolumbia. Predpoveď počasia Manantialito, La Guajira.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Manantialito, La Guajira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Manantialito, La Guajira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:27 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:04 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:38 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 19:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:16 | 23.05.2026 00:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |