Počasie Mediacaral vikend
Predpoveď počasia pre mesto Mediacaral na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď.
Piatok 22. máj
20 / 15°C
| 12.0 mm | 6 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mediacaral, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,6 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 14 °C | 97 % | 0% | 0% | 21% | 97% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
15 °C 16 °C |
0,8 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 46 % | 0% | 6% | 17% | 35% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 20 °C 21 °C |
9,8 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 75 % | 16 °C | 88 % | 0% | 22% | 23% | 82% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 16 °C 18 °C |
0,8 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 83% | 18% | 98% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 96 % | 0% | 15% | 19% | 95% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,3 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 14 °C | 98 % | 0% | 25% | 2% | 97% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
3,7 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 71 % | 15 °C | 85 % | 0% | 14% | 30% | 78% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,7 mm | 0.1 m/s0 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 16 °C | 97 % | 0% | 3% | 10% | 97% | |
Mediacaral, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,5000; -75,6333
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mediacaral, Kolumbia. Predpoveď počasia Mediacaral.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mediacaral dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mediacaral
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:34 | 23.05.2026 00:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |