Počasie Miravalles, Valle del Cauca zajtra
| 21 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
Predpoveď počasia Miravalles, Valle del Cauca 18. máj 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie sa zamračené, poludnie dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 3,7 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Miravalles, Valle del Cauca, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 97 % | 18 °C | 99 % | 41% | 68% | 2% | 97% | |
| 01:00
08:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 39% | 79% | 54% | 99% | |
| 02:00
09:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 52% | 88% | 32% | 99% | |
| 03:00
10:00
| slabý dážď | 18 °C 21 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 21% | 43% | 92% | 100% | |
| 04:00
11:00
| slabý dážď | 18 °C 21 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 18 °C | 98 % | 21% | 46% | 26% | 96% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 99 % | 18 °C | 98 % | 14% | 39% | 6% | 96% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1013 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 15% | 35% | 25% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 10% | 60% | 20% | 100% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 91 % | 18 °C | 100 % | 3% | 64% | 29% | 99% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 87 % | 18 °C | 100 % | 0% | 89% | 35% | 99% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1014 hPa | 77 % | 18 °C | 99 % | 0% | 71% | 27% | 96% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 66 % | 17 °C | 98 % | 0% | 39% | 34% | 96% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 26 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 62 % | 17 °C | 98 % | 0% | 6% | 18% | 97% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
0,9 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 65 % | 18 °C | 95 % | 0% | 6% | 15% | 93% | |
| 14:00
21:00
| dážď | 25 °C 28 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 68 % | 18 °C | 97 % | 0% | 14% | 11% | 96% | |
| 15:00
22:00
| slabý dážď | 25 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1008 hPa | 71 % | 19 °C | 99 % | 0% | 21% | 15% | 98% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 74 % | 19 °C | 99 % | 0% | 10% | 13% | 99% | |
| 17:00
00:00
| slabý dážď | 23 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 77 % | 19 °C | 100 % | 0% | 17% | 35% | 100% | |
| 18:00
01:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 86 % | 19 °C | 99 % | 0% | 4% | 27% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 91 % | 19 °C | 100 % | 0% | 3% | 29% | 99% | |
| 20:00
03:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 19 °C | 100 % | 1% | 7% | 13% | 100% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 19 °C | 99 % | 0% | 2% | 8% | 99% | |
| 22:00
05:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 2% | 24% | 100% | |
| 23:00
06:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 10% | 28% | 99% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 10% | 43% | 100% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 19 °C | 98 % | 0% | 1% | 10% | 98% | |
| 02:00
09:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1013 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 65% | 65% | 9% | 98% | |
| 03:00
10:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 18 °C | 99 % | 60% | 64% | 18% | 97% | |
| 04:00
11:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 18 °C | 99 % | 37% | 82% | 3% | 89% | |
| 05:00
12:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 18 °C | 87 % | 35% | 77% | 5% | 42% | |
| 06:00
13:00
| hmla | 18 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 18 °C | 87 % | 30% | 78% | 1% | 32% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 22% | 100% | 5% | 17% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 82 % | 18 °C | 57 % | 0% | 45% | 9% | 17% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 71 % | 17 °C | 43 % | 0% | 28% | 17% | 8% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 66 % | 18 °C | 62 % | 0% | 16% | 29% | 44% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 64 % | 18 °C | 99 % | 0% | 3% | 50% | 97% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 26 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 66 % | 18 °C | 99 % | 0% | 3% | 39% | 98% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 69 % | 19 °C | 97 % | 0% | 7% | 25% | 96% | |
| 14:00
21:00
| dážď | 25 °C 28 °C |
0,5 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 69 % | 19 °C | 94 % | 0% | 11% | 31% | 91% | |
| 15:00
22:00
| dažďové prehánky | 24 °C 27 °C |
0,4 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 19 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 78 % | 19 °C | 96 % | 0% | 0% | 8% | 95% | |
| 17:00
00:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 78 % | 19 °C | 93 % | 0% | 7% | 39% | 89% | |
| 18:00
01:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 85 % | 19 °C | 93 % | 0% | 7% | 21% | 92% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 19 °C | 99 % | 0% | 2% | 37% | 99% | |
| 20:00
03:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 18 °C | 99 % | 0% | 6% | 20% | 99% | |
| 21:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 23 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 93 % | 18 °C | 93 % | 0% | 1% | 12% | 93% | |
| 22:00
05:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 19 °C | 92 % | 0% | 3% | 40% | 88% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 96 % | 19 °C | 98 % | 0% | 53% | 14% | 95% | |
Miravalles, Valle del Cauca, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 4,5183; -75,9183
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1394 m
Administratívna časť:
- Departamento del Valle del Cauca, Cali, Valle del Cauca
- La Victoria, La Victoria, Valle del Cauca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Miravalles, Valle del Cauca, Kolumbia. Predpoveď počasia Miravalles, Valle del Cauca.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Miravalles, Valle del Cauca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Miravalles, Valle del Cauca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 19:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:32 | 18.05.2026 20:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |