Počasie Monguí, Boyacá dnes
Predpoveď počasia Monguí, Boyacá 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa dážď. Najvyššia teplota 15 °C. Úhrn zrážok 7,1 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 10 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Monguí, Boyacá, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 88% | 99% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
3,5 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 93% | 59% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
1,8 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 82 % | 11 °C | 100 % | 0% | 93% | 87% | 92% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
1,8 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 97 % | 10 °C | 94 % | 0% | 83% | 43% | 44% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
1,5 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 98% | 96% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 11 °C 11 °C |
4,7 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1021 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 66% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
6,4 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 74 % | 10 °C | 78 % | 0% | 28% | 3% | 66% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
1,8 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 93% | |
Monguí, Boyacá, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 5,7215; -72,8491
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 2 299
Nadmorská výška: 2929 m
Administratívna časť:
- Departamento de Boyacá, Tunja, Boyacá
- Monguí, Monguí, Boyacá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Monguí, Boyacá, Kolumbia. Predpoveď počasia Monguí, Boyacá.
Monguí, Boyacá - počasie v okolí - väčšie mestá
Monguí, Boyacá - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Monguí, Boyacá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Monguí, Boyacá
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Monguí, Boyacá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:39 | 17:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 12:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 18:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 19:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:26 | 26.04.2026 01:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |