Počasie Montelíbano, Córdoba zajtra
| 27 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
Predpoveď počasia Montelíbano, Córdoba 27. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 19,3 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 5,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Montelíbano, Córdoba, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
0,5 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 5% | 99% | 69% | 100% | |
| 01:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,6 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 91% | 20% | 100% | |
| 02:00
09:00
| dážď | 23 °C 27 °C |
0,5 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 6% | 39% | 100% | |
| 03:00
10:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 22% | 64% | 100% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 3% | 51% | 100% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 10% | 17% | 100% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1011 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 8% | 11% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 16% | 14% | 100% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 92 % | 23 °C | 79 % | 0% | 7% | 0% | 78% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 23 °C | 54 % | 0% | 5% | 4% | 51% | |
| 10:00
17:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 23 °C | 22 % | 0% | 5% | 1% | 17% | |
| 11:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1011 hPa | 72 % | 23 °C | 28 % | 0% | 12% | 0% | 18% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1010 hPa | 71 % | 24 °C | 46 % | 0% | 11% | 2% | 38% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 37 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 70 % | 24 °C | 78 % | 0% | 9% | 5% | 75% | |
| 14:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
31 °C 37 °C |
5,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 69 % | 24 °C | 100 % | 0% | 6% | 5% | 100% | |
| 15:00
22:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1007 hPa | 79 % | 24 °C | 97 % | 0% | 3% | 27% | 96% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 79 % | 24 °C | 97 % | 0% | 16% | 10% | 97% | |
| 17:00
00:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 82 % | 24 °C | 98 % | 0% | 21% | 11% | 98% | |
| 18:00
01:00
| silný dážď | 27 °C 33 °C |
1,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 87 % | 24 °C | 100 % | 0% | 18% | 14% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
3,4 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 37% | 41% | 100% | |
| 20:00
03:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 13% | 27% | 99% | |
| 21:00
04:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
3,6 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 3% | 20% | 50% | 100% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,5 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 3% | 91% | 43% | 97% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,4 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 50% | 53% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,7 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 54% | 37% | 100% | |
| 01:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
2,6 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 8% | 100% | 98% | 99% | |
| 02:00
09:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
1,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 37% | 85% | 100% | |
| 03:00
10:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,8 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 64% | 60% | 100% | |
| 04:00
11:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 16% | 85% | 71% | 99% | |
| 05:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 28 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 96 % | 0% | 6% | 6% | 96% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 7% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 98 % | 0% | 1% | 1% | 98% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 37 °C |
4,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 69 % | 24 °C | 61 % | 0% | 5% | 10% | 55% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
7,4 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 92 % | 24 °C | 98 % | 0% | 24% | 18% | 97% | |
Montelíbano, Córdoba, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 7,9792; -75,4202
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 90 450
Nadmorská výška: 78 m
Administratívna časť:
- Departamento de Córdoba, Monteria
- Montelíbano, Montelíbano, Córdoba
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Montelíbano, Córdoba, Kolumbia. Predpoveď počasia Montelíbano, Córdoba.
Montelíbano, Córdoba - počasie v okolí - väčšie mestá
Montelíbano, Córdoba - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Montelíbano, Córdoba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Montelíbano, Córdoba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:59 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:24 | 27.04.2026 02:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |