Počasie Mutatá dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mutatá na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 24°C
| 14.5 mm | 3 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 05:51
západ slnka 18:14
PO HODINÁCH
západ slnka 18:14
|
|
Predpoveď počasia Mutatá, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 89 % | 22 °C | 66 % | 0% | 28% | 17% | 45% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
7,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 22 °C | 99 % | 0% | 6% | 15% | 99% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 27 °C 33 °C |
5,8 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 89 % | 25 °C | 100 % | 0% | 38% | 35% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
1,4 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 11% | 12% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 22 °C | 100 % | 0% | 18% | 32% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
1,6 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 87 % | 22 °C | 96 % | 0% | 14% | 17% | 95% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
7,1 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 78 % | 24 °C | 80 % | 0% | 21% | 34% | 62% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,2 mm | 0.1 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 55% | 21% | 100% | |
Mutatá, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 7,2441; -76,4356
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 12 607
Nadmorská výška: 132 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mutatá, Kolumbia. Predpoveď počasia Mutatá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mutatá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mutatá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 19:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:31 | 01.05.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |