Počasie Obando, Huila pozajtra
Predpoveď počasia Obando, Huila 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 8,6 mm. V noci najnižšia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Obando, Huila, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
2,3 mm | 0.4 m/s1 km/h západný |
1016 hPa | 94 % | 14 °C | 95 % | 0% | 18% | 38% | 89% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
2,8 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 93 % | 14 °C | 62 % | 0% | 56% | 7% | 6% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
3,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1013 hPa | 68 % | 15 °C | 88 % | 0% | 11% | 57% | 69% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,5 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1013 hPa | 94 % | 16 °C | 100 % | 0% | 67% | 49% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 39% | 16% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
2,3 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 94 % | 13 °C | 94 % | 0% | 30% | 18% | 91% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 22 °C 23 °C |
2,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 65 % | 15 °C | 98 % | 0% | 18% | 21% | 97% | |
Obando, Huila, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 1,9393; -76,2991
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1731 m
Administratívna časť:
- Departamento del Huila, Neiva, Huila
- San Agustín, San Agustín, Huila
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Obando, Huila, Kolumbia. Predpoveď počasia Obando, Huila.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Obando, Huila dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Obando, Huila
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 18:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 19:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:14 | 28.04.2026 03:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |