Počasie Orito dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Orito na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 20°C
| 22.0 mm | 5 km/h |
| 20 °C | 24 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 18:08
PO HODINÁCH
západ slnka 18:08
|
|
Predpoveď počasia Orito, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
3,6 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 64% | 53% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
1,1 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 93 % | 19 °C | 95 % | 0% | 3% | 17% | 94% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
6,5 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 63 % | 21 °C | 29 % | 0% | 24% | 5% | 3% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
10,8 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 53% | 39% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
1,4 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 79% | 36% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,5 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 97 % | 20 °C | 100 % | 0% | 26% | 64% | 100% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 58 % | 19 °C | 82 % | 0% | 4% | 6% | 81% | |
| 19:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 29 °C |
19,5 mm | 0.2 m/s1 km/h západný |
1011 hPa | 80 % | 21 °C | 53 % | 0% | 25% | 18% | 28% | |
Orito, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 0,6675; -76,8730
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 57 774
Nadmorská výška: 341 m
Administratívna časť:
- Departamento del Putumayo, Mocoa, Putumayo
- Orito, Orito
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Orito, Kolumbia. Predpoveď počasia Orito.
Orito - počasie v okolí - väčšie mestá
Orito - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Orito dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 10,9 °C | 5,9 °C | ||
| február | 11,1 °C | 6,3 °C | ||
| marec | 11,2 °C | 6,5 °C | ||
| apríl | 11,2 °C | 6,7 °C | ||
| máj | 11,0 °C | 6,6 °C | ||
| jún | 10,4 °C | 6,0 °C | ||
| júl | 9,8 °C | 5,2 °C | ||
| august | 9,9 °C | 5,1 °C | ||
| september | 10,3 °C | 5,1 °C | ||
| október | 11,1 °C | 6,0 °C | ||
| november | 11,3 °C | 6,2 °C | ||
| december | 11,1 °C | 6,4 °C |
Astronomické informácie Orito
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:25 | 01.05.2026 05:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |