Počasie Punta Tie dnes
Predpoveď počasia Punta Tie 26. apríl 2026
Cez deň ráno dažďové prehánky, dopoludnie sa oblačno, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 8,4 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Punta Tie, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 93 % | 23 °C | 43 % | 6% | 26% | 7% | 21% | |
| 01:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 40 % | 20% | 32% | 3% | 10% | |
| 02:00
09:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
0,8 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 40 % | 0% | 23% | 6% | 18% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 22 °C | 75 % | 0% | 46% | 15% | 50% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 81 % | 0% | 36% | 20% | 67% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 88 % | 0% | 25% | 15% | 82% | |
| 06:00
13:00
| slabý dážď | 23 °C 27 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 99 % | 0% | 21% | 16% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 22 °C | 92 % | 1% | 13% | 3% | 90% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 23 °C | 62 % | 0% | 27% | 3% | 49% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1012 hPa | 82 % | 23 °C | 99 % | 0% | 40% | 3% | 99% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 23 °C | 61 % | 0% | 34% | 4% | 35% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 23 °C | 52 % | 0% | 22% | 3% | 36% | |
| 12:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1010 hPa | 73 % | 23 °C | 72 % | 0% | 10% | 4% | 68% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 30 °C 35 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1009 hPa | 71 % | 23 °C | 51 % | 0% | 20% | 2% | 37% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1008 hPa | 74 % | 23 °C | 19 % | 0% | 7% | 5% | 9% | |
| 15:00
22:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1007 hPa | 73 % | 23 °C | 19 % | 0% | 3% | 2% | 15% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 75 % | 23 °C | 47 % | 0% | 18% | 19% | 23% | |
| 17:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
2,6 mm | 6.2 m/s22 km/h severný |
1007 hPa | 75 % | 23 °C | 50 % | 0% | 20% | 9% | 34% | |
| 18:00
01:00
| slabý dážď | 26 °C 31 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1008 hPa | 89 % | 24 °C | 99 % | 0% | 18% | 43% | 97% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 26 °C 31 °C |
1,3 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 92 % | 24 °C | 97 % | 0% | 5% | 31% | 96% | |
| 20:00
03:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,5 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 46% | 32% | 99% | |
| 21:00
04:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 96 % | 14% | 34% | 35% | 93% | |
| 22:00
05:00
| slabý dážď | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 43% | 59% | 25% | 98% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 25% | 50% | 21% | 100% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 16% | 44% | 20% | 100% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 10% | 90% | 50% | 100% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 14% | 64% | 44% | 100% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 21% | 67% | 25% | 100% | |
| 04:00
11:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 29% | 75% | 21% | 100% | |
| 05:00
12:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 43% | 79% | 7% | 100% | |
| 06:00
13:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 42% | 60% | 5% | 100% | |
| 07:00
14:00
| hmla | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 99 % | 29% | 43% | 7% | 98% | |
| 08:00
15:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 92 % | 23 °C | 32 % | 0% | 21% | 3% | 10% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1012 hPa | 85 % | 23 °C | 52 % | 0% | 35% | 0% | 25% | |
| 10:00
17:00
| polojasno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 23 °C | 21 % | 0% | 21% | 2% | 0% | |
| 11:00
18:00
| polojasno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 77 % | 24 °C | 26 % | 0% | 25% | 6% | 0% | |
| 12:00
19:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
1,2 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1011 hPa | 76 % | 24 °C | 40 % | 0% | 35% | 3% | 7% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 79 % | 24 °C | 50 % | 0% | 25% | 26% | 24% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 78 % | 24 °C | 35 % | 0% | 11% | 26% | 10% | |
| 15:00
22:00
| dažďové prehánky | 29 °C 34 °C |
0,8 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 75 % | 24 °C | 40 % | 0% | 21% | 1% | 22% | |
| 16:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
1,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 77 % | 24 °C | 55 % | 0% | 10% | 7% | 46% | |
| 17:00
00:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 6.0 m/s22 km/h severný |
1008 hPa | 81 % | 24 °C | 78 % | 0% | 19% | 11% | 71% | |
| 18:00
01:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 24 °C | 72 % | 0% | 18% | 11% | 62% | |
| 19:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
1,5 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 24 °C | 85 % | 0% | 24% | 43% | 65% | |
| 20:00
03:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,7 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 99 % | 0% | 3% | 64% | 98% | |
| 21:00
04:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
1,5 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 27% | 81% | 100% | |
| 22:00
05:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 4% | 35% | 100% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 25 °C 30 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 100 % | 2% | 15% | 43% | 100% | |
Punta Tie, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 8,2226; -76,7610
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Punta Tie, Kolumbia. Predpoveď počasia Punta Tie.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Punta Tie dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Punta Tie
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Punta Tie
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 18:16 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 18:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:06 | 19:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:40 | 26.04.2026 02:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |