Počasie Rionegro, Santander dnes
Predpoveď počasia Rionegro, Santander 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 2,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rionegro, Santander, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 13 °C | 100 % | 0% | 35% | 7% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,8 mm | 0.2 m/s1 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 15 °C | 88 % | 0% | 10% | 3% | 85% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 24 °C 25 °C |
1,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 56 % | 15 °C | 100 % | 0% | 34% | 26% | 100% | |
Rionegro, Santander, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,1284; -73,1117
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1645 m
Administratívna časť:
- Departamento de Santander, Bucaramanga, Santander
- Encino, Encino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rionegro, Santander, Kolumbia. Predpoveď počasia Rionegro, Santander.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rionegro, Santander dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Rionegro, Santander
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Rionegro, Santander
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:50 | 12:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:18 | 18:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:27 | 26.04.2026 02:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |