Počasie Rosario, Córdoba dnes
| 27 °C | 32 °C | 16:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 18:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 20:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 22:00 |
východ slnka 05:49
západ slnka 18:11
PO HODINÁCH
západ slnka 18:11
Predpoveď počasia Rosario, Córdoba 26. apríl 2026
Popoludní slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 12,2 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 1,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rosario, Córdoba, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 10:00
17:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 77 % | 22 °C | 100 % | 0% | 7% | 3% | 100% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 70 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 1% | 100% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 67 % | 23 °C | 100 % | 0% | 12% | 3% | 100% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 30 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 63 % | 22 °C | 100 % | 0% | 23% | 10% | 100% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1008 hPa | 64 % | 22 °C | 100 % | 0% | 36% | 25% | 100% | |
| 15:00
22:00
| dážď | 29 °C 33 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1007 hPa | 66 % | 22 °C | 100 % | 0% | 21% | 24% | 100% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 77 % | 22 °C | 99 % | 0% | 10% | 33% | 99% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 79 % | 22 °C | 100 % | 0% | 6% | 8% | 100% | |
| 18:00
01:00
| dážď | 26 °C 31 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 83 % | 22 °C | 100 % | 0% | 29% | 7% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
2,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 90 % | 23 °C | 97 % | 1% | 36% | 10% | 95% | |
| 20:00
03:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,7 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 2% | 40% | 38% | 98% | |
| 21:00
04:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 80 % | 0% | 11% | 11% | 75% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
1,5 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 95 % | 0% | 18% | 28% | 93% | |
| 23:00
06:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
2,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 96 % | 0% | 29% | 46% | 92% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
3,8 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 20% | 85% | 96% | |
| 01:00
08:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
1,2 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 62% | 40% | 100% | |
| 02:00
09:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 3% | 93% | 52% | 100% | |
| 03:00
10:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 8% | 28% | 99% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 2% | 99% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 12% | 100% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 21 °C | 98 % | 0% | 3% | 3% | 98% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 95 % | 0% | 8% | 23% | 93% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 91 % | 23 °C | 99 % | 0% | 1% | 10% | 98% | |
| 09:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 80 % | 22 °C | 99 % | 0% | 2% | 5% | 99% | |
| 10:00
17:00
| slabý dážď | 28 °C 33 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 73 % | 22 °C | 99 % | 0% | 29% | 7% | 98% | |
| 11:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 72 % | 23 °C | 78 % | 0% | 7% | 1% | 75% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 69 % | 23 °C | 40 % | 0% | 3% | 2% | 37% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 66 % | 23 °C | 46 % | 0% | 7% | 6% | 40% | |
| 14:00
21:00
| silné dažďové prehánky |
31 °C 36 °C |
1,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 65 % | 23 °C | 100 % | 0% | 10% | 6% | 100% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 76 % | 23 °C | 98 % | 0% | 11% | 27% | 96% | |
| 16:00
23:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
2,8 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1007 hPa | 73 % | 23 °C | 71 % | 0% | 5% | 4% | 68% | |
| 17:00
00:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 91 % | 24 °C | 88 % | 0% | 28% | 46% | 69% | |
| 18:00
01:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1009 hPa | 93 % | 24 °C | 97 % | 0% | 32% | 29% | 96% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,7 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 24 °C | 92 % | 0% | 21% | 9% | 89% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 93 % | 0% | 58% | 21% | 81% | |
| 21:00
04:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1011 hPa | 94 % | 23 °C | 98 % | 0% | 17% | 6% | 97% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
8,2 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 99 % | 0% | 55% | 50% | 96% | |
| 23:00
06:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
2,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 22 °C | 99 % | 0% | 93% | 34% | 90% | |
Rosario, Córdoba, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 8,0000; -75,6667
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 77 m
Administratívna časť:
- Departamento de Córdoba, Monteria
- Puerto Libertador, Puerto Mutatá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rosario, Córdoba, Kolumbia. Predpoveď počasia Rosario, Córdoba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rosario, Córdoba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Rosario, Córdoba
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Rosario, Córdoba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:49 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:00 | 12:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 19:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:36 | 26.04.2026 02:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |