Počasie Rosas dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Rosas na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 15°C
| 13.4 mm | 9 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
|
|
Predpoveď počasia Rosas, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 14 °C | 100 % | 0% | 82% | 18% | 98% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
2,7 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 88 % | 0% | 71% | 4% | 57% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 23 °C 25 °C |
10,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 65 % | 15 °C | 100 % | 0% | 62% | 46% | 100% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,7 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 48% | 28% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 14 °C | 100 % | 0% | 36% | 26% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
4,3 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 44% | 78% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
6,8 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1014 hPa | 81 % | 16 °C | 92 % | 0% | 24% | 37% | 83% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1015 hPa | 97 % | 16 °C | 97 % | 0% | 45% | 24% | 94% | |
Rosas, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 2,2609; -76,7399
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 9 336
Nadmorská výška: 1717 m
Administratívna časť:
- Departamento del Cauca, Popayán, Cauca
- Rosas, Rosas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rosas, Kolumbia. Predpoveď počasia Rosas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rosas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Rosas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:26 | 01.05.2026 05:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |