Počasie Sabanagrande, Atlántico pozajtra
Predpoveď počasia Sabanagrande, Atlántico 28. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie slabý dážď, poludnie spočiatku slabý dážď, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 7,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sabanagrande, Atlántico, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 2% | 1% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,6 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 45% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 32 °C 37 °C |
6,6 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 62 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 6% | 19% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 85 % | 23 °C | 33 % | 0% | 24% | 10% | 3% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1008 hPa | 96 % | 24 °C | 60 % | 0% | 21% | 0% | 50% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
1,7 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 91 % | 24 °C | 86 % | 0% | 37% | 0% | 78% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 30 °C 36 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 72 % | 24 °C | 82 % | 0% | 24% | 31% | 72% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1007 hPa | 85 % | 24 °C | 99 % | 0% | 3% | 27% | 99% | |
Sabanagrande, Atlántico, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 10,7912; -74,7606
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 35 044
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
- Departamento del Atlántico, Barranquilla
- Sabanagrande, Sabanagrande, Atlántico
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sabanagrande, Atlántico, Kolumbia. Predpoveď počasia Sabanagrande, Atlántico.
Sabanagrande, Atlántico - počasie v okolí - väčšie mestá
Sabanagrande, Atlántico - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sabanagrande, Atlántico dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sabanagrande, Atlántico
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 12:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:07 | 28.04.2026 03:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |