Počasie San Antonio, Valle del Cauca dnes
| 26 °C | 29 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 22:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 18:10
PO HODINÁCH
západ slnka 18:10
Predpoveď počasia San Antonio, Valle del Cauca 26. apríl 2026
Popoludní slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 4,1 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Antonio, Valle del Cauca, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
15:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 85 % | 18 °C | 78 % | 0% | 0% | 3% | 78% | |
| 09:00
16:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1015 hPa | 78 % | 18 °C | 37 % | 0% | 7% | 5% | 29% | |
| 10:00
17:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 18 °C | 11 % | 0% | 7% | 3% | 0% | |
| 11:00
18:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 18 °C | 5 % | 0% | 2% | 3% | 0% | |
| 12:00
19:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 63 % | 18 °C | 11 % | 0% | 0% | 8% | 3% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1009 hPa | 59 % | 18 °C | 30 % | 0% | 2% | 8% | 24% | |
| 14:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1008 hPa | 57 % | 18 °C | 38 % | 0% | 3% | 11% | 28% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 60 % | 18 °C | 57 % | 0% | 17% | 35% | 25% | |
| 16:00
23:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1007 hPa | 64 % | 18 °C | 80 % | 0% | 14% | 38% | 62% | |
| 17:00
00:00
| zamračené | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1008 hPa | 67 % | 18 °C | 95 % | 0% | 7% | 40% | 91% | |
| 18:00
01:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1009 hPa | 75 % | 19 °C | 97 % | 0% | 9% | 32% | 96% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
0,7 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 83 % | 19 °C | 88 % | 0% | 18% | 43% | 74% | |
| 20:00
03:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 19 °C | 98 % | 0% | 6% | 39% | 96% | |
| 21:00
04:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
0,7 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 19 °C | 93 % | 0% | 18% | 35% | 88% | |
| 22:00
05:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 43% | 70% | 99% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 19 °C | 98 % | 0% | 91% | 64% | 76% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| dažďové prehánky | 20 °C 23 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 96 % | 19 °C | 85 % | 2% | 48% | 46% | 54% | |
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 98 % | 0% | 38% | 89% | 92% | |
| 02:00
09:00
| hmla | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 99 % | 28% | 58% | 71% | 93% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1013 hPa | 97 % | 18 °C | 93 % | 0% | 29% | 59% | 76% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 18 °C | 60 % | 3% | 25% | 29% | 32% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 18 °C | 54 % | 3% | 27% | 31% | 19% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1014 hPa | 97 % | 18 °C | 82 % | 14% | 46% | 53% | 27% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 18 °C | 93 % | 0% | 83% | 31% | 36% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 86 % | 18 °C | 93 % | 0% | 84% | 31% | 42% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 79 % | 18 °C | 85 % | 0% | 68% | 31% | 30% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 75 % | 18 °C | 49 % | 0% | 27% | 21% | 3% | |
| 11:00
18:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 19 °C | 33 % | 0% | 11% | 0% | 23% | |
| 12:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 68 % | 19 °C | 50 % | 0% | 20% | 10% | 30% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1011 hPa | 69 % | 19 °C | 46 % | 0% | 9% | 16% | 31% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1009 hPa | 65 % | 19 °C | 53 % | 0% | 3% | 5% | 50% | |
| 15:00
22:00
| dažďové prehánky | 26 °C 29 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h severozápadný |
1009 hPa | 64 % | 19 °C | 81 % | 0% | 10% | 10% | 76% | |
| 16:00
23:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1008 hPa | 66 % | 19 °C | 99 % | 0% | 20% | 8% | 98% | |
| 17:00
00:00
| dažďové prehánky | 24 °C 27 °C |
0,8 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 77 % | 19 °C | 100 % | 0% | 8% | 11% | 99% | |
| 18:00
01:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
0,9 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 87 % | 19 °C | 100 % | 0% | 25% | 19% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
1,4 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 21% | 40% | 100% | |
| 20:00
03:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,9 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1014 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 36% | 73% | 99% | |
| 21:00
04:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
1,5 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 96 % | 19 °C | 98 % | 0% | 21% | 68% | 94% | |
| 22:00
05:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,6 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 96 % | 0% | 33% | 64% | 85% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 97 % | 19 °C | 92 % | 2% | 7% | 60% | 80% | |
San Antonio, Valle del Cauca, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,2998; -76,5209
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 971 m
Administratívna časť:
- Departamento del Valle del Cauca, Cali, Valle del Cauca
- Cali, Cali, Valle del Cauca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Antonio, Valle del Cauca, Kolumbia. Predpoveď počasia San Antonio, Valle del Cauca.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Antonio, Valle del Cauca dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Antonio, Valle del Cauca
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Antonio, Valle del Cauca
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 18:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:03 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 18:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 19:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:44 | 26.04.2026 02:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |