Počasie San Carlos, Departamento de Antioquia zajtra
Predpoveď počasia San Carlos, Departamento de Antioquia 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, poludnie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 1,9 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Carlos, Departamento de Antioquia, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 11 °C | 100 % | 0% | 35% | 26% | 99% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 11 °C | 89 % | 0% | 17% | 30% | 82% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 23 °C 23 °C |
1,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 50 % | 12 °C | 96 % | 0% | 3% | 2% | 96% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,7 mm | 0.1 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 79 % | 14 °C | 100 % | 0% | 10% | 7% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,4 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 97% | 88% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1015 hPa | 93 % | 13 °C | 100 % | 0% | 25% | 43% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,5 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1010 hPa | 63 % | 14 °C | 87 % | 0% | 3% | 35% | 82% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,9 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 83 % | 14 °C | 98 % | 0% | 16% | 35% | 95% | |
San Carlos, Departamento de Antioquia, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 6,5435; -75,9195
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 1834 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- Santafé de Antioquia, Antioquia, Departamento de Antioquia
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Carlos, Departamento de Antioquia, Kolumbia. Predpoveď počasia San Carlos, Departamento de Antioquia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Carlos, Departamento de Antioquia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Carlos, Departamento de Antioquia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:51 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 12:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 18:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 18:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 19:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:26 | 27.04.2026 02:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |