Počasie San Juan de Urabá dnes
| 29 °C | 35 °C | 17:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 19:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 21:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 23:00 |
východ slnka 05:45
západ slnka 18:19
PO HODINÁCH
západ slnka 18:19
Predpoveď počasia San Juan de Urabá 22. máj 2026
Večer slabý dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 1,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Juan de Urabá, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 14:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
0,2 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 79 % | 25 °C | 46 % | 0% | 31% | 7% | 20% | |
| 15:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 81 % | 25 °C | 44 % | 0% | 30% | 5% | 16% | |
| 16:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
0,2 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1006 hPa | 80 % | 25 °C | 29 % | 0% | 1% | 2% | 28% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 82 % | 25 °C | 83 % | 0% | 3% | 1% | 82% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1008 hPa | 83 % | 25 °C | 96 % | 0% | 6% | 1% | 96% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1008 hPa | 83 % | 25 °C | 99 % | 0% | 18% | 2% | 99% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1009 hPa | 84 % | 25 °C | 99 % | 0% | 23% | 0% | 99% | |
| 21:00
04:00
| slabý dážď | 29 °C 35 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 84 % | 25 °C | 98 % | 0% | 18% | 6% | 97% | |
| 22:00
05:00
| slabý dážď | 28 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 85 % | 25 °C | 96 % | 0% | 16% | 7% | 94% | |
| 23:00
06:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 25 °C | 96 % | 0% | 16% | 6% | 94% | |
Zajtra, sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| dážď | 27 °C 33 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 25 °C | 97 % | 3% | 15% | 7% | 96% | |
| 01:00
08:00
| dážď | 27 °C 34 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 26 °C | 97 % | 15% | 25% | 10% | 96% | |
| 02:00
09:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 24 °C | 99 % | 3% | 14% | 4% | 99% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1009 hPa | 90 % | 24 °C | 99 % | 0% | 6% | 10% | 99% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 88 % | 24 °C | 96 % | 0% | 35% | 2% | 94% | |
| 05:00
12:00
| dážď | 27 °C 33 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 88 % | 24 °C | 98 % | 0% | 33% | 11% | 96% | |
| 06:00
13:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 99 % | 0% | 78% | 8% | 97% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 24 °C | 98 % | 0% | 6% | 3% | 98% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 89 % | 24 °C | 99 % | 0% | 32% | 1% | 98% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 86 % | 24 °C | 100 % | 0% | 37% | 3% | 100% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 0% | 99% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 81 % | 24 °C | 100 % | 0% | 23% | 14% | 100% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1010 hPa | 78 % | 24 °C | 100 % | 0% | 28% | 6% | 99% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 29 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 80 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 10% | 100% | |
| 14:00
21:00
| slabý dážď | 29 °C 35 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 81 % | 25 °C | 98 % | 0% | 17% | 25% | 97% | |
| 15:00
22:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 82 % | 25 °C | 81 % | 0% | 10% | 14% | 76% | |
| 16:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 35 °C |
0,2 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1008 hPa | 81 % | 25 °C | 95 % | 0% | 5% | 3% | 95% | |
| 17:00
00:00
| slabý dážď | 28 °C 34 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h západný |
1008 hPa | 83 % | 25 °C | 97 % | 0% | 16% | 12% | 96% | |
| 18:00
01:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 83 % | 25 °C | 98 % | 0% | 18% | 10% | 98% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 85 % | 25 °C | 100 % | 0% | 3% | 11% | 100% | |
| 20:00
03:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 87 % | 25 °C | 99 % | 0% | 1% | 0% | 99% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 90 % | 25 °C | 100 % | 0% | 7% | 1% | 100% | |
| 22:00
05:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 25 °C | 100 % | 0% | 2% | 13% | 100% | |
| 23:00
06:00
| oblačno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 25 °C | 93 % | 0% | 4% | 0% | 93% | |
San Juan de Urabá, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 8,7592; -76,5297
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 19 992
Nadmorská výška: 22 m
Administratívna časť:
- Departamento de Antioquia, Medellín
- San Juan de Urabá, San Juan de Urabá
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Juan de Urabá, Kolumbia. Predpoveď počasia San Juan de Urabá.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Juan de Urabá dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Juan de Urabá
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Juan de Urabá
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 18:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:22 | 18:42 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 19:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 19:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:34 | 23.05.2026 00:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |