Počasie San Nicolás pozajtra
Predpoveď počasia San Nicolás 18. máj 2026
Cez deň ráno zamračené, dopoludnie sa oblačno, poludnie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 0,7 mm. V noci najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Nicolás, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1015 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 53% | 99% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 34% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 17 °C | 77 % | 0% | 2% | 31% | 68% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 27 °C 29 °C |
0,7 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 55 % | 17 °C | 99 % | 0% | 2% | 41% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 19 °C | 95 % | 0% | 66% | 7% | 85% | |
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 14 °C | 96 % | 0% | 3% | 4% | 96% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 21 °C |
4,4 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 16 °C | 68 % | 0% | 17% | 10% | 58% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
3,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 19 °C | 87 % | 0% | 13% | 24% | 80% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 18 °C | 90 % | 0% | 58% | 9% | 70% | |
San Nicolás, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 1,1912; -77,5200
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 2071 m
Administratívna časť:
- Departamento de Nariño, Pasto
- Guaitarilla, Guaitarilla, Narino
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Nicolás, Kolumbia. Predpoveď počasia San Nicolás.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Nicolás dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Nicolás
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 18:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:06 | 12:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 18:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 18:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 19:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:46 | 18.05.2026 20:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |