Počasie San Pedro, La Guajira dnes
Predpoveď počasia San Pedro, La Guajira 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 9,2 mm. V noci najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Pedro, La Guajira, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 18% | 6% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
5,7 mm | 0.2 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 89 % | 22 °C | 95 % | 0% | 1% | 1% | 94% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
3,4 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 23 °C | 99 % | 0% | 29% | 6% | 98% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 23 °C | 88 % | 0% | 32% | 14% | 81% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 19% | 6% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dažďové prehánky | 25 °C 30 °C |
4,4 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 22 °C | 25 % | 0% | 2% | 0% | 22% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 34 °C |
9,4 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 81 % | 24 °C | 97 % | 0% | 28% | 49% | 94% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 89 % | 0% | 14% | 22% | 84% | |
San Pedro, La Guajira, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 10,8740; -72,7362
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 264 m
Administratívna časť:
- Departamento de La Guajira, Riohacha
- Barrancas, Barrancas, La Guajira
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Pedro, La Guajira, Kolumbia. Predpoveď počasia San Pedro, La Guajira.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Pedro, La Guajira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre San Pedro, La Guajira
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie San Pedro, La Guajira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 18:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:48 | 12:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:12 | 18:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:47 | 18:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 19:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:20 | 26.04.2026 02:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |