Počasie San Sebastián de Buenavista, Magdalena týždeň
Predpoveď počasia pre mesto San Sebastián de Buenavista, Magdalena na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
32 / 24°C
| 12.3 mm | 4 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 18:08
PO HODINÁCH
západ slnka 18:08
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia San Sebastián de Buenavista, Magdalena, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 98 % | 24 °C | 95 % | 0% | 24% | 3% | 94% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 31 °C |
0,8 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 23 °C | 72 % | 0% | 64% | 7% | 23% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 32 °C 37 °C |
11,3 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1006 hPa | 60 % | 23 °C | 93 % | 0% | 23% | 7% | 89% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 18% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 7% | 11% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,8 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 54% | 3% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 32 °C 38 °C |
1,7 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1006 hPa | 64 % | 23 °C | 98 % | 0% | 17% | 4% | 98% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 3.4 m/s12 km/h severný |
1007 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 57% | 63% | 100% | |
San Sebastián de Buenavista, Magdalena, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 9,2378; -74,3517
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 25 m
Administratívna časť:
- Departamento del Magdalena, Santa Marta, Magdalena
- San Sebastián de Buenavista, San Sebastián de Buenavista, Magdalena
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie San Sebastián de Buenavista, Magdalena, Kolumbia. Predpoveď počasia San Sebastián de Buenavista, Magdalena.
San Sebastián de Buenavista, Magdalena - počasie v okolí - väčšie mestá
San Sebastián de Buenavista, Magdalena - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre San Sebastián de Buenavista, Magdalena dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie San Sebastián de Buenavista, Magdalena
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:54 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:52 | 29.04.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |