Počasie Santa Fe dnes
| 27 °C | 33 °C | 16:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 18:00 | |
| 25 °C | 32 °C | 20:00 | |
| 25 °C | 32 °C | 22:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 18:13
PO HODINÁCH
západ slnka 18:13
Predpoveď počasia Santa Fe 18. máj 2026
Popoludní silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 8,6 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santa Fe, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
15:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 12% | 12% | 100% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 100 % | 0% | 30% | 15% | 100% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 78 % | 23 °C | 100 % | 0% | 52% | 6% | 100% | |
| 11:00
18:00
| slabý dážď | 29 °C 34 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 73 % | 23 °C | 100 % | 0% | 32% | 3% | 100% | |
| 12:00
19:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1010 hPa | 70 % | 23 °C | 100 % | 0% | 21% | 5% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
0,6 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1009 hPa | 68 % | 23 °C | 100 % | 0% | 28% | 8% | 100% | |
| 14:00
21:00
| silný dážď | 30 °C 35 °C |
1,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 23 °C | 100 % | 0% | 28% | 17% | 99% | |
| 15:00
22:00
| dážď | 29 °C 35 °C |
0,6 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1007 hPa | 79 % | 24 °C | 99 % | 0% | 34% | 42% | 98% | |
| 16:00
23:00
| dážď | 27 °C 33 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 89 % | 25 °C | 99 % | 0% | 21% | 40% | 98% | |
| 17:00
00:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
1,7 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 89 % | 24 °C | 99 % | 0% | 48% | 32% | 98% | |
| 18:00
01:00
| dážď | 26 °C 33 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 25 °C | 99 % | 0% | 4% | 32% | 99% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 25 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 0% | 67% | 16% | 99% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 25 °C | 99 % | 0% | 20% | 6% | 99% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 25 °C | 99 % | 0% | 9% | 7% | 99% | |
| 22:00
05:00
| dážď | 25 °C 31 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 1% | 44% | 100% | |
| 23:00
06:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
1,7 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 3% | 47% | 100% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
1,2 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 6% | 46% | 100% | |
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 26 °C 32 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 24 °C | 93 % | 0% | 4% | 35% | 92% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 77 % | 0% | 33% | 18% | 59% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 85 % | 0% | 21% | 11% | 80% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1008 hPa | 96 % | 24 °C | 90 % | 0% | 25% | 7% | 86% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 97 % | 24 °C | 85 % | 0% | 17% | 3% | 82% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 23 °C | 54 % | 0% | 10% | 3% | 47% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 70 % | 0% | 21% | 7% | 60% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 92 % | 25 °C | 64 % | 0% | 21% | 0% | 55% | |
| 09:00
16:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 24 °C | 64 % | 0% | 30% | 6% | 45% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 69 % | 24 °C | 99 % | 0% | 98% | 9% | 27% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 65 % | 23 °C | 61 % | 0% | 53% | 7% | 13% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 58 % | 23 °C | 76 % | 0% | 72% | 6% | 12% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 33 °C 38 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západný |
1007 hPa | 58 % | 23 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 2% | |
| 14:00
21:00
| dažďové prehánky | 32 °C 37 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 65 % | 24 °C | 40 % | 0% | 37% | 3% | 3% | |
| 15:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
31 °C 37 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 72 % | 25 °C | 57 % | 0% | 28% | 25% | 33% | |
| 16:00
23:00
| dažďové prehánky | 30 °C 36 °C |
0,9 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 75 % | 24 °C | 78 % | 0% | 26% | 11% | 68% | |
| 17:00
00:00
| dážď | 28 °C 34 °C |
0,7 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1006 hPa | 85 % | 25 °C | 98 % | 0% | 71% | 36% | 96% | |
| 18:00
01:00
| silný dážď | 27 °C 34 °C |
1,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1007 hPa | 94 % | 26 °C | 100 % | 0% | 100% | 70% | 87% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 27 °C 34 °C |
1,3 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1008 hPa | 99 % | 26 °C | 100 % | 55% | 100% | 39% | 93% | |
| 20:00
03:00
| silný dážď | 26 °C 33 °C |
3,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 26 °C | 100 % | 33% | 100% | 100% | 95% | |
| 21:00
04:00
| dážď | 26 °C 33 °C |
0,8 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 25 °C | 100 % | 53% | 100% | 51% | 99% | |
| 22:00
05:00
| dážď | 26 °C 33 °C |
0,9 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1010 hPa | 98 % | 25 °C | 98 % | 0% | 32% | 4% | 97% | |
| 23:00
06:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
0,9 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 0% | 3% | 51% | 100% | |
Santa Fe, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 3,8832; -77,0410
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 11 m
Administratívna časť:
- Departamento del Valle del Cauca, Cali, Valle del Cauca
- Buenaventura, Buenaventura, Valle del Cauca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santa Fe, Kolumbia. Predpoveď počasia Santa Fe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santa Fe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Santa Fe
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Santa Fe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:13 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:04 | 12:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 18:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 19:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 19:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:38 | 18.05.2026 20:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |