Počasie Santa Helena dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Santa Helena na 10 dní.
Piatok 1. máj
30 / 23°C
| 3.3 mm | 6 km/h |
| 23 °C | 28 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 18:04
PO HODINÁCH
západ slnka 18:04
|
|
Predpoveď počasia Santa Helena, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,6 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 22 °C | 100 % | 0% | 7% | 39% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 21 °C | 46 % | 0% | 3% | 9% | 38% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1007 hPa | 61 % | 21 °C | 84 % | 0% | 0% | 10% | 82% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 26 °C 30 °C |
2,7 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1007 hPa | 78 % | 22 °C | 100 % | 0% | 1% | 37% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1011 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 26% | 32% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 93 % | 21 °C | 98 % | 0% | 27% | 2% | 96% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 62 % | 21 °C | 93 % | 0% | 1% | 7% | 93% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
2,9 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1008 hPa | 76 % | 22 °C | 99 % | 0% | 0% | 54% | 98% | |
Santa Helena, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 4,3614; -74,6323
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Nadmorská výška: 554 m
Administratívna časť:
- Departamento de Cundinamarca, Girardot, Cundinamarca
- Agua de Dios, Agua de Dios, Cundinamarca
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santa Helena, Kolumbia. Predpoveď počasia Santa Helena.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santa Helena dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santa Helena
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 18:04 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:55 | 12:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:25 | 18:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 18:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 19:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:20 | 01.05.2026 05:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |