Počasie Sierra Los Coconucos dnes
Predpoveď počasia Sierra Los Coconucos 17. máj 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie sa zamračené, poludnie slabý dážď. Najvyššia teplota 9 °C. Úhrn zrážok 1,7 mm. V noci najnižšia teplota 2 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Sierra Los Coconucos, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 3 °C 1 °C |
0,5 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 98 % | 2 °C | 100 % | 0% | 69% | 57% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 2 °C 0 °C |
0,4 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 95 % | 1 °C | 100 % | 0% | 98% | 43% | 100% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,6 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 2 °C | 96 % | 0% | 72% | 13% | 83% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 4 °C 2 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 3 °C | 100 % | 0% | 68% | 28% | 100% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 2 °C | 100 % | 0% | 99% | 27% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 3 °C 0 °C |
1,3 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 93 % | 2 °C | 100 % | 0% | 96% | 6% | 96% | |
| 13:00
20:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,8 mm | 4.2 m/s15 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 3 °C | 96 % | 0% | 54% | 25% | 89% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 3 °C 1 °C |
0,3 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 95 % | 2 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 100% | |
Sierra Los Coconucos, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: 2,2956; -76,4105
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sierra Los Coconucos, Kolumbia. Predpoveď počasia Sierra Los Coconucos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sierra Los Coconucos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Sierra Los Coconucos
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Sierra Los Coconucos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 18:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 12:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 18:31 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:07 | 18:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 19:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:32 | 17.05.2026 19:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |