Počasie Tarapacá, Amazonas dnes
Predpoveď počasia Tarapacá, Amazonas 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa silný dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 12,3 mm. V noci najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tarapacá, Amazonas, Kolumbia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 30 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 26% | 2% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 25 °C 31 °C |
5,6 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1011 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 98% | 0% | 98% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 34 °C |
6,6 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 24 °C | 100 % | 0% | 6% | 21% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 11% | 3% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 60% | 16% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,4 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 99 % | 0% | 96% | 14% | 53% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 27 °C 32 °C |
1,6 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 82 % | 23 °C | 94 % | 0% | 17% | 21% | 93% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 99 % | 0% | 7% | 17% | 99% | |
Tarapacá, Amazonas, Kolumbia - informácie
Štát: KolumbiaGPS súradnice: -2,8920; -69,7420
Časová zóna: America / Bogota
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3 100
Nadmorská výška: 70 m
Administratívna časť:
- Departamento del Amazonas, Leticia
- Tarapacá, Tarapacá, Amazonas
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tarapacá, Amazonas, Kolumbia. Predpoveď počasia Tarapacá, Amazonas.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tarapacá, Amazonas dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Tarapacá, Amazonas
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Tarapacá, Amazonas
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:35 | 17:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:36 | 12:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:14 | 17:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 18:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 18:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:22 | 26.04.2026 01:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |