Počasie Kokuta pozajtra
| 27 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:21
západ slnka 17:36
PO HODINÁCH
západ slnka 17:36
Predpoveď počasia Kokuta 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 5,7 mm. V noci najnižšia teplota 21 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kokuta, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| dážď | 23 °C 26 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1012 hPa | 86 % | 20 °C | 100 % | 0% | 25% | 32% | 100% | |
| 01:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 27 °C |
4,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 21 °C | 100 % | 0% | 24% | 28% | 100% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 13% | 85% | 100% | |
| 03:00
04:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 2% | 76% | 100% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 52% | 94% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1011 hPa | 97 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 18% | 98% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 32% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 89% | 99% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1012 hPa | 90 % | 23 °C | 99 % | 0% | 0% | 10% | 98% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 78 % | 23 °C | 92 % | 0% | 0% | 1% | 92% | |
| 10:00
11:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1011 hPa | 66 % | 22 °C | 39 % | 0% | 18% | 9% | 19% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 61 % | 22 °C | 78 % | 0% | 18% | 17% | 69% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1009 hPa | 59 % | 21 °C | 75 % | 0% | 25% | 21% | 59% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 56 % | 21 °C | 36 % | 0% | 21% | 14% | 9% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 54 % | 21 °C | 86 % | 0% | 77% | 27% | 19% | |
| 15:00
16:00
| dážď | 31 °C 35 °C |
0,9 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 55 % | 21 °C | 96 % | 0% | 95% | 21% | 22% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1006 hPa | 65 % | 21 °C | 55 % | 0% | 10% | 44% | 14% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 76 % | 22 °C | 22 % | 0% | 0% | 20% | 2% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 87 % | 23 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 1% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 89 % | 23 °C | 25 % | 0% | 0% | 23% | 7% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 23 °C | 24 % | 0% | 0% | 20% | 8% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 36 % | 0% | 6% | 32% | 6% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 22 °C | 83 % | 0% | 1% | 83% | 1% | |
| 23:00
00:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 91 % | 22 °C | 31 % | 0% | 3% | 29% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 22 °C | 97 % | 0% | 5% | 20% | 96% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 21 °C | 96 % | 0% | 0% | 11% | 96% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 88 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 20% | 98% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1008 hPa | 85 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1009 hPa | 88 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 20 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 83 % | 21 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 74 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 65 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 57 % | 21 °C | 99 % | 0% | 7% | 14% | 98% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 52 % | 20 °C | 98 % | 0% | 4% | 18% | 98% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 49 % | 20 °C | 99 % | 0% | 5% | 24% | 99% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 33 °C 37 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1007 hPa | 48 % | 20 °C | 99 % | 0% | 7% | 14% | 98% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 25 °C 29 °C |
2,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1008 hPa | 88 % | 23 °C | 88 % | 0% | 17% | 37% | 80% | |
Kokuta, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: 4,1546; 22,1586
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kokuta, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Kokuta.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kokuta dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kokuta
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:21 | 17:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:28 | 12:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:59 | 17:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:34 | 18:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:09 | 18:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:28 | 28.04.2026 02:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |