Počasie Lac Zalangu vikend
Predpoveď počasia pre mesto Lac Zalangu na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
30 / 22°C
| 10.1 mm | 2 km/h |
| 22 °C | 26 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 17:44
PO HODINÁCH
západ slnka 17:44
Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -4,9530; 17,7354
nadmorská výška: 397 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Lac Zalangu, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 22 °C 26 °C |
6,5 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 0% | 3% | 11% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 4% | 25% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 30 °C 35 °C |
3,5 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1009 hPa | 63 % | 21 °C | 99 % | 0% | 46% | 4% | 98% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1011 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h južný |
1012 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 28% | 11% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 70% | 1% | 99% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 30 °C 34 °C |
3,9 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1009 hPa | 62 % | 22 °C | 100 % | 0% | 98% | 2% | 81% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 100 % | 0% | 2% | 8% | 100% | |
Lac Zalangu, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -4,9530; 17,7354
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lac Zalangu, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Lac Zalangu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lac Zalangu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lac Zalangu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 17:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 11:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 18:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 18:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 18:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:49 | 01.05.2026 05:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |