Počasie Libenge dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Libenge na 10 dní.
Piatok 1. máj
32 / 23°C
| 7.3 mm | 2 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 05:34
západ slnka 17:50
PO HODINÁCH
západ slnka 17:50
|
|
Predpoveď počasia Libenge, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,6 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1011 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 73 % | 0% | 0% | 21% | 70% | |
| 13:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
32 °C 36 °C |
5,6 mm | 0.6 m/s2 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 52 % | 21 °C | 48 % | 0% | 3% | 15% | 40% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 22 °C | 94 % | 0% | 0% | 42% | 91% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 0% | 10% | 21% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 0% | 97% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 51 % | 21 °C | 24 % | 0% | 14% | 2% | 10% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1007 hPa | 75 % | 22 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
Libenge, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: 3,6533; 18,6357
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Libenge, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Libenge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Libenge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Libenge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:34 | 17:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:42 | 12:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 18:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:48 | 18:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 19:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:54 | 01.05.2026 05:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |