Počasie Masina, Kinshasa dnes
Predpoveď počasia Masina, Kinshasa 26. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie sa dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 20,7 mm. V noci najnižšia teplota 21 °C.Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -4,3836; 15,3914
nadmorská výška: 288 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Masina, Kinshasa, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
16,9 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 38% | 22% | 100% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 22 °C 26 °C |
1,2 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 3% | 34% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 26 °C 30 °C |
2,6 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 77 % | 22 °C | 100 % | 0% | 4% | 27% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 22 °C | 91 % | 0% | 3% | 15% | 89% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 96 % | 21 °C | 99 % | 0% | 43% | 7% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1013 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 29% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1010 hPa | 68 % | 22 °C | 32 % | 0% | 16% | 6% | 14% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 84 % | 23 °C | 100 % | 0% | 2% | 9% | 100% | |
Masina, Kinshasa, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -4,3836; 15,3914
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Masina, Kinshasa, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Masina, Kinshasa.
Masina, Kinshasa - počasie v okolí - väčšie mestá
Masina, Kinshasa - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Masina, Kinshasa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Masina, Kinshasa
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Masina, Kinshasa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 17:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:56 | 11:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 18:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 18:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:46 | 19:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:32 | 26.04.2026 01:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |