Počasie Moebe dnes
Predpoveď počasia Moebe 26. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 13,0 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 8,1 mm.Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -0,8000; 17,9333
nadmorská výška: 295 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Moebe, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
9,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 6% | 5% | 100% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 23 °C 28 °C |
3,4 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1012 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 32% | 14% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1010 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 0% | 7% | 100% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 94 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 23 °C 28 °C |
8,1 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 54% | 3% | 100% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,7 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 32% | 37% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 71 % | 22 °C | 97 % | 0% | 60% | 15% | 93% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 4% | 32% | 100% | |
Moebe, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -0,8000; 17,9333
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Moebe, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Moebe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Moebe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Moebe
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Moebe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:43 | 17:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:46 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:21 | 18:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 18:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:18 | 26.04.2026 01:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |