Počasie Nsangu Deuxième vikend
Predpoveď počasia pre mesto Nsangu Deuxième na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie dažďové prehánky. Nedeľa cez deň ráno zamračené, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie dažďové prehánky.
Nedeľa 24. máj
28 / 22°C
| 4.8 mm | 2 km/h |
| 22 °C | 27 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 17:53
PO HODINÁCH
západ slnka 17:53
Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -4,7143; 14,8997
nadmorská výška: 101 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 99 % | 22 °C | 97 % | 0% | 80% | 31% | 82% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 85 % | 0% | 43% | 7% | 77% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
1,9 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 72 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 7% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
2,5 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1012 hPa | 94 % | 23 °C | 83 % | 0% | 35% | 20% | 71% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 99 % | 22 °C | 89 % | 0% | 54% | 0% | 78% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,9 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 99% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
0,7 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 74 % | 23 °C | 79 % | 0% | 43% | 5% | 64% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 25 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 24 °C | 46 % | 0% | 11% | 10% | 37% | |
Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -4,7143; 14,8997
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nsangu Deuxième, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Nsangu Deuxième.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nsangu Deuxième dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nsangu Deuxième
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 17:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:57 | 11:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 18:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:12 | 18:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 19:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 12:17 | 24.05.2026 00:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |