Počasie Nyange zajtra
| 27 °C | 32 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 21:00 |
východ slnka 05:42
západ slnka 17:48
PO HODINÁCH
západ slnka 17:48
Predpoveď počasia Nyange 27. apríl 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie silné dažďové prehánky, večer spočiatku silné dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 7,7 mm. V noci najnižšia teplota 22 °C.Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -0,6833; 18,1000
nadmorská výška: 295 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nyange, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| hmla | 22 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 47% | 100% | 100% | 85% | |
| 01:00
02:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 100% | 100% | 100% | 87% | |
| 02:00
03:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 100% | 100% | 100% | 100% | |
| 03:00
04:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 96% | 100% | 100% | 99% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 94% | 99% | 98% | 100% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 99 % | 21 °C | 100 % | 95% | 98% | 100% | 93% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 99 % | 22 °C | 100 % | 96% | 97% | 100% | 88% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 98 % | 22 °C | 96 % | 70% | 84% | 71% | 38% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 92 % | 23 °C | 100 % | 9% | 100% | 29% | 39% | |
| 09:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 32 °C |
0,2 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1014 hPa | 78 % | 22 °C | 79 % | 0% | 20% | 53% | 46% | |
| 10:00
11:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 1.1 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 75 % | 22 °C | 73 % | 0% | 16% | 66% | 2% | |
| 11:00
12:00
| dažďové prehánky | 27 °C 32 °C |
0,3 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 77 % | 23 °C | 85 % | 0% | 10% | 67% | 54% | |
| 12:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severozápadný |
1011 hPa | 70 % | 22 °C | 66 % | 0% | 56% | 12% | 15% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1009 hPa | 67 % | 22 °C | 16 % | 0% | 5% | 7% | 5% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 68 % | 22 °C | 18 % | 0% | 6% | 6% | 10% | |
| 15:00
16:00
| silné dažďové prehánky |
29 °C 34 °C |
1,8 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1007 hPa | 66 % | 22 °C | 46 % | 0% | 24% | 18% | 14% | |
| 16:00
17:00
| silné dažďové prehánky |
26 °C 31 °C |
1,7 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 87 % | 24 °C | 73 % | 0% | 25% | 50% | 47% | |
| 17:00
18:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
2,8 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1009 hPa | 90 % | 23 °C | 68 % | 0% | 7% | 42% | 46% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 43% | 96% | 99% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 22 °C | 63 % | 0% | 3% | 8% | 60% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 21 °C | 86 % | 0% | 2% | 4% | 85% | |
| 21:00
22:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 21 °C | 90 % | 0% | 0% | 19% | 89% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 16% | 100% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1009 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 20 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1010 hPa | 99 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1011 hPa | 95 % | 21 °C | 93 % | 0% | 60% | 0% | 85% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 91 % | 22 °C | 100 % | 0% | 43% | 0% | 99% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 82 % | 22 °C | 100 % | 0% | 43% | 0% | 100% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 77 % | 22 °C | 84 % | 0% | 41% | 0% | 75% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 67 % | 21 °C | 73 % | 0% | 16% | 0% | 68% | |
| 12:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 34 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 60 % | 21 °C | 32 % | 0% | 7% | 10% | 19% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 56 % | 20 °C | 32 % | 0% | 11% | 12% | 18% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 23 °C | 30 % | 0% | 0% | 2% | 28% | |
Nyange, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -0,6833; 18,1000
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nyange, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Nyange.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nyange dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nyange
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:42 | 17:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 18:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 18:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:03 | 27.04.2026 02:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |