Počasie Plaine de Mabuli vikend
Predpoveď počasia pre mesto Plaine de Mabuli na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
29 / 20°C
| 3.0 mm | 6 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 24 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 19:00 |
východ slnka 05:46
západ slnka 17:40
PO HODINÁCH
západ slnka 17:40
Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -5,8520; 18,4200
nadmorská výška: 803 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Plaine de Mabuli, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 32% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 97% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 29 °C 33 °C |
2,6 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1010 hPa | 62 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 99% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 20 °C | 97 % | 0% | 7% | 21% | 96% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 24 °C |
13,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 92 % | 20 °C | 60 % | 0% | 0% | 58% | 3% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
1,3 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 19 °C | 100 % | 0% | 95% | 15% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 28 °C 32 °C |
3,1 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1011 hPa | 67 % | 21 °C | 100 % | 0% | 10% | 4% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 92 % | 21 °C | 97 % | 0% | 1% | 15% | 96% | |
Plaine de Mabuli, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -5,8520; 18,4200
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Plaine de Mabuli, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Plaine de Mabuli.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Plaine de Mabuli dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Plaine de Mabuli
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:46 | 17:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:43 | 11:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:24 | 18:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 18:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 18:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 16:45 | 01.05.2026 05:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |