Počasie Plaine de Nyama vikend
Predpoveď počasia pre mesto Plaine de Nyama na tento alebo budúci víkend.
Nedeľa 26. apríl
27 / 20°C
| 6.9 mm | 2 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kongo (Kinshasa)
GPS: -5,8888; 18,5197
nadmorská výška: 847 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Plaine de Nyama, Kongo (Kinshasa) rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 19.04.2026 |
|||||||||||||
| 12:00
13:00
| zamračené | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1008 hPa | 51 % | 19 °C | 97 % | 0% | 10% | 14% | 96% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1007 hPa | 51 % | 19 °C | 55 % | 0% | 8% | 14% | 44% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1006 hPa | 51 % | 19 °C | 14 % | 0% | 2% | 7% | 7% | |
| 15:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 33 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 52 % | 19 °C | 29 % | 0% | 4% | 25% | 1% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1005 hPa | 59 % | 19 °C | 46 % | 0% | 7% | 34% | 19% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1004 hPa | 66 % | 20 °C | 31 % | 0% | 8% | 18% | 11% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1006 hPa | 75 % | 21 °C | 18 % | 0% | 0% | 6% | 13% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 78 % | 21 °C | 16 % | 0% | 0% | 6% | 10% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 80 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 7% | 2% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 81 % | 20 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 86 % | 20 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 90 % | 20 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
pondelok 20.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 20 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 92 % | 20 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 94 % | 19 °C | 35 % | 0% | 1% | 14% | 24% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1008 hPa | 94 % | 19 °C | 64 % | 0% | 3% | 4% | 61% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 93 % | 19 °C | 48 % | 0% | 1% | 4% | 45% | |
| 05:00
06:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 19 °C | 23 % | 0% | 15% | 10% | 6% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 93 % | 19 °C | 15 % | 0% | 11% | 7% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 20 °C | 7 % | 0% | 5% | 1% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 80 % | 21 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1011 hPa | 71 % | 21 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1010 hPa | 68 % | 21 °C | 12 % | 0% | 1% | 1% | 10% | |
| 11:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 33 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1009 hPa | 66 % | 21 °C | 71 % | 0% | 5% | 5% | 68% | |
| 12:00
13:00
| dážď | 29 °C 33 °C |
0,5 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1008 hPa | 63 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 80% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 28 °C 31 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 63 % | 20 °C | 96 % | 0% | 54% | 20% | 89% | |
| 14:00
15:00
| dážď | 28 °C 31 °C |
0,8 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1005 hPa | 63 % | 20 °C | 93 % | 0% | 18% | 30% | 89% | |
| 15:00
16:00
| dážď | 28 °C 31 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 64 % | 20 °C | 100 % | 0% | 2% | 16% | 100% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1005 hPa | 66 % | 20 °C | 100 % | 0% | 1% | 14% | 100% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1005 hPa | 73 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 14% | 99% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1005 hPa | 80 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1007 hPa | 84 % | 21 °C | 97 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1008 hPa | 85 % | 20 °C | 28 % | 0% | 0% | 3% | 26% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 20 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 88 % | 20 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 91 % | 20 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
Plaine de Nyama, Kongo (Kinshasa) - informácie
Štát: Kongo (Kinshasa)GPS súradnice: -5,8888; 18,5197
Časová zóna: Africa / Kinshasa
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Plaine de Nyama, Kongo (Kinshasa). Predpoveď počasia Plaine de Nyama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.