Počasie Barrio Méndez pozajtra
Predpoveď počasia Barrio Méndez 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie polojasno, dopoludnie slabé dažďové prehánky, večer spočiatku polojasno, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 0,9 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Barrio Méndez, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 16 °C | 25 % | 0% | 21% | 0% | 3% | |
| 06:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
0,5 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 15 °C | 29 % | 0% | 1% | 0% | 27% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,4 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1013 hPa | 55 % | 16 °C | 33 % | 0% | 14% | 21% | 3% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1012 hPa | 77 % | 17 °C | 82 % | 0% | 82% | 2% | 4% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 13 °C | 15 % | 0% | 10% | 0% | 5% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 68 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 30 °C |
1,7 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 48 % | 15 °C | 50 % | 0% | 2% | 49% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 79 % | 18 °C | 71 % | 0% | 64% | 15% | 7% | |
Barrio Méndez, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8833; -84,0667
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1168 m
Administratívna časť:
- Provincia de San José, San José
- Cantón de Desamparados, San Miguel, San José
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Barrio Méndez, Kostarika. Predpoveď počasia Barrio Méndez.
Barrio Méndez - počasie v okolí - väčšie mestá
Barrio Méndez - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Barrio Méndez dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Barrio Méndez
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:33 | 12:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:57 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:07 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:46 | 28.04.2026 03:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |