Počasie Buena Vista, Guanacaste dnes
Predpoveď počasia Buena Vista, Guanacaste 28. máj 2026
Cez deň ráno dažďové prehánky, dopoludnie dážď, poludnie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 12,5 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 23 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Buena Vista, Guanacaste, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 29 °C |
1,9 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 23 °C | 80 % | 0% | 54% | 7% | 52% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
3,5 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 99 % | 0% | 39% | 10% | 98% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 33 °C |
5,1 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 75 % | 23 °C | 100 % | 0% | 71% | 10% | 100% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 24 °C 30 °C |
2,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 21% | 6% | 100% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 100 % | 0% | 25% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
6,7 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 23 °C | 99 % | 0% | 68% | 0% | 96% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
3,4 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 24 °C | 100 % | 0% | 78% | 17% | 99% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,6 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 100 % | 0% | 78% | 34% | 100% | |
Buena Vista, Guanacaste, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,9120; -85,5413
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 41 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Buena Vista, Guanacaste, Kostarika. Predpoveď počasia Buena Vista, Guanacaste.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Buena Vista, Guanacaste dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Buena Vista, Guanacaste
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Buena Vista, Guanacaste
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 17:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:39 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:56 | 18:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:30 | 18:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:03 | 19:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 15:09 | 28.05.2026 03:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |