Počasie Caballo Blanco dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Caballo Blanco na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
25 / 20°C
| 1.5 mm | 5 km/h |
| 21 °C | 23 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 06:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 18:00 |
východ slnka 05:13
západ slnka 17:50
PO HODINÁCH
západ slnka 17:50
|
|
Predpoveď počasia Caballo Blanco, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 86 % | 18 °C | 54 % | 0% | 33% | 5% | 28% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,9 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 17 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| slabý dážď | 25 °C 28 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 68 % | 18 °C | 97 % | 0% | 22% | 12% | 96% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1013 hPa | 83 % | 18 °C | 98 % | 0% | 11% | 2% | 98% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 17 °C | 92 % | 0% | 6% | 0% | 91% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 15 °C | 91 % | 0% | 5% | 0% | 90% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 25 °C 28 °C |
5,6 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 68 % | 18 °C | 89 % | 0% | 33% | 14% | 80% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 18 °C | 95 % | 0% | 11% | 1% | 94% | |
Caballo Blanco, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8533; -83,9023
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Caballo Blanco, Kostarika. Predpoveď počasia Caballo Blanco.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Caballo Blanco dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Caballo Blanco
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:13 | 17:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:32 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:50 | 18:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 18:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:58 | 19:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:07 | 21.05.2026 23:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |