Počasie Cangrejal dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cangrejal na 10 dní.
Piatok 22. máj
26 / 20°C
| 2.8 mm | 2 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 00:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 06:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 18:00 |
východ slnka 05:15
západ slnka 17:52
PO HODINÁCH
západ slnka 17:52
|
|
Predpoveď počasia Cangrejal, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 16 °C | 43 % | 0% | 10% | 0% | 36% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 16 °C | 93 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 26 °C 28 °C |
2,6 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 56 % | 16 °C | 99 % | 0% | 7% | 84% | 98% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1012 hPa | 77 % | 18 °C | 98 % | 0% | 7% | 3% | 98% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 18 °C | 22 % | 0% | 16% | 0% | 7% | |
| 06:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,8 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 82 % | 17 °C | 98 % | 0% | 17% | 4% | 98% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 27 °C 30 °C |
2,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 58 % | 18 °C | 98 % | 0% | 42% | 68% | 94% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1011 hPa | 76 % | 18 °C | 100 % | 0% | 14% | 2% | 100% | |
Cangrejal, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,7634; -84,2184
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 696 m
Administratívna časť:
- Provincia de San José, San José
- Cantón de Acosta, Tejar, San José
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cangrejal, Kostarika. Predpoveď počasia Cangrejal.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cangrejal dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cangrejal
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:15 | 17:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:33 | 12:37 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:52 | 18:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:26 | 18:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:59 | 19:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:05 | 22.05.2026 23:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |