Počasie Cartago pozajtra
| 21 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 15:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 17:47
PO HODINÁCH
západ slnka 17:47
Predpoveď počasia Cartago 28. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa polojasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 6,2 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cartago, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 98 % | 16 °C | 96 % | 73% | 95% | 2% | 3% | |
| 01:00
09:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 98 % | 15 °C | 98 % | 52% | 97% | 2% | 25% | |
| 02:00
10:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 99 % | 57% | 99% | 1% | 37% | |
| 03:00
11:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 96 % | 15 °C | 89 % | 40% | 89% | 1% | 7% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 72 % | 24% | 63% | 1% | 26% | |
| 05:00
13:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 63 % | 13% | 55% | 2% | 15% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 96 % | 14 °C | 68 % | 6% | 62% | 1% | 19% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 16 °C | 68 % | 0% | 55% | 1% | 28% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 15 °C | 46 % | 0% | 20% | 1% | 31% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 15 °C | 28 % | 0% | 3% | 0% | 26% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 15 °C | 43 % | 0% | 6% | 0% | 38% | |
| 11:00
19:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 63 % | 15 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 15 °C | 19 % | 0% | 18% | 5% | 0% | |
| 13:00
21:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 15 °C | 26 % | 0% | 20% | 17% | 0% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 68 % | 16 °C | 57 % | 0% | 49% | 32% | 8% | |
| 15:00
23:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 16 °C | 75 % | 0% | 62% | 46% | 21% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 78 % | 15 °C | 82 % | 0% | 72% | 46% | 19% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 16 °C | 97 % | 0% | 96% | 39% | 10% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
5,7 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 16 °C | 98 % | 53% | 98% | 5% | 7% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 83 % | 12 °C | 78 % | 0% | 39% | 0% | 68% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 57 % | 14 °C | 14 % | 0% | 10% | 6% | 3% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 15 °C | 33 % | 0% | 32% | 1% | 0% | |
Cartago, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8644; -83,9194
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 26 594
Nadmorská výška: 1451 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cartago, Kostarika. Predpoveď počasia Cartago.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cartago dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 21,8 °C | |||
| február | 22,2 °C | |||
| marec | 22,8 °C | |||
| apríl | 23,0 °C | |||
| máj | 22,2 °C | |||
| jún | 21,7 °C | |||
| júl | 22,0 °C | |||
| august | 21,8 °C | |||
| september | 21,3 °C | |||
| október | 21,2 °C | |||
| november | 21,6 °C | |||
| december | 21,8 °C |
Astronomické informácie Cartago
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:33 | 12:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:57 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:32 | 18:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 18:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 14:45 | 28.04.2026 03:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |