Počasie Cerro de La Cruz dnes
Predpoveď počasia Cerro de La Cruz 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 5,9 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro de La Cruz, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 11 °C | 100 % | 0% | 5% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 12 °C 12 °C |
1,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 20 °C |
4,9 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 65 % | 12 °C | 77 % | 0% | 48% | 55% | 17% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 14 °C | 55 % | 0% | 0% | 11% | 49% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 10 °C | 15 % | 0% | 10% | 4% | 1% | |
| 06:00
14:00
| dažďové prehánky | 12 °C 12 °C |
1,4 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 1% | 9% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 20 °C 20 °C |
1,9 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 62 % | 12 °C | 52 % | 0% | 22% | 34% | 13% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 14 °C | 31 % | 0% | 20% | 7% | 10% | |
Cerro de La Cruz, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8667; -84,1333
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1900 m
Administratívna časť:
- Provincia de San José, San José
- Cantón de Alajuelita, Alajuelita
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro de La Cruz, Kostarika. Predpoveď počasia Cerro de La Cruz.
Cerro de La Cruz - počasie v okolí - väčšie mestá
Cerro de La Cruz - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro de La Cruz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro de La Cruz
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro de La Cruz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:34 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:34 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:09 | 26.04.2026 01:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |