Počasie Cerro Rabo de Mico zajtra
| 25 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 17:47
PO HODINÁCH
západ slnka 17:47
Predpoveď počasia Cerro Rabo de Mico 27. apríl 2026
Cez deň jasno, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 2,1 mm. V noci najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Rabo de Mico, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 16 °C | 14 % | 8% | 11% | 0% | 2% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 16 °C | 12 % | 4% | 11% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 15 °C | 10 % | 8% | 10% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 15 °C | 9 % | 7% | 9% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1013 hPa | 97 % | 15 °C | 10 % | 5% | 7% | 0% | 3% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 14 °C | 14 % | 3% | 5% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1014 hPa | 93 % | 15 °C | 12 % | 0% | 2% | 0% | 10% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 80 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 16 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 16 °C | 68 % | 0% | 14% | 11% | 60% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 54 % | 16 °C | 82 % | 0% | 18% | 17% | 76% | |
| 11:00
19:00
| slabý dážď | 26 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 54 % | 16 °C | 93 % | 0% | 31% | 39% | 89% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 27 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 58 % | 16 °C | 64 % | 0% | 15% | 22% | 48% | |
| 13:00
21:00
| slabý dážď | 23 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 67 % | 16 °C | 93 % | 0% | 40% | 60% | 81% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1012 hPa | 72 % | 17 °C | 62 % | 0% | 3% | 28% | 45% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 70 % | 17 °C | 89 % | 0% | 28% | 20% | 83% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 77 % | 17 °C | 91 % | 0% | 68% | 46% | 40% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 81 % | 18 °C | 43 % | 0% | 12% | 24% | 22% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 90 % | 18 °C | 36 % | 0% | 7% | 9% | 25% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 18 °C | 15 % | 0% | 7% | 4% | 5% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 18 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 17 °C | 26 % | 3% | 26% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 17 °C | 50 % | 8% | 50% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 17 °C | 48 % | 11% | 48% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 17 °C | 9 % | 0% | 7% | 0% | 2% | |
| 01:00
09:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 17 °C | 23 % | 0% | 10% | 0% | 14% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1013 hPa | 90 % | 16 °C | 32 % | 0% | 7% | 0% | 27% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 90 % | 16 °C | 47 % | 0% | 25% | 0% | 28% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 90 % | 16 °C | 45 % | 7% | 34% | 0% | 15% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 16 °C | 21 % | 0% | 11% | 0% | 10% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 15 °C | 13 % | 0% | 3% | 0% | 10% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 77 % | 16 °C | 28 % | 0% | 3% | 0% | 25% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 16 °C | 41 % | 0% | 7% | 0% | 35% | |
| 09:00
17:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 56 % | 16 °C | 24 % | 0% | 5% | 4% | 16% | |
| 10:00
18:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 49 % | 15 °C | 30 % | 0% | 12% | 21% | 7% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,4 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1013 hPa | 48 % | 15 °C | 28 % | 0% | 15% | 25% | 0% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 28 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 50 % | 15 °C | 30 % | 0% | 16% | 20% | 5% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 25 °C 26 °C |
0,4 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 57 % | 16 °C | 62 % | 0% | 23% | 35% | 37% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 68 % | 17 °C | 71 % | 0% | 35% | 53% | 17% | |
| 15:00
23:00
| slabý dážď | 23 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 72 % | 17 °C | 96 % | 0% | 62% | 42% | 82% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 75 % | 17 °C | 85 % | 0% | 49% | 51% | 69% | |
| 17:00
01:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 17 °C | 61 % | 0% | 10% | 48% | 25% | |
| 18:00
02:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 17 °C | 71 % | 0% | 38% | 56% | 7% | |
| 19:00
03:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 85 % | 17 °C | 70 % | 0% | 28% | 63% | 0% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 87 % | 18 °C | 100 % | 0% | 55% | 100% | 0% | |
| 21:00
05:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 88 % | 17 °C | 86 % | 0% | 54% | 70% | 0% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 86 % | 17 °C | 43 % | 0% | 18% | 36% | 0% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 86 % | 16 °C | 39 % | 0% | 10% | 35% | 0% | |
Cerro Rabo de Mico, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8479; -84,1377
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 2386 m
Administratívna časť:
- Provincia de San José, San José
- Cantón de Alajuelita, Alajuelita
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Rabo de Mico, Kostarika. Predpoveď počasia Cerro Rabo de Mico.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Rabo de Mico dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cerro Rabo de Mico
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:34 | 12:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 13:59 | 27.04.2026 02:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |