Počasie Concepción, San José dnes
| 21 °C | 24 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 19:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 21:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 23:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 17:47
PO HODINÁCH
západ slnka 17:47
Predpoveď počasia Concepción, San José 26. apríl 2026
Večer oblačno. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Concepción, San José, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 23 °C 26 °C |
0,9 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1012 hPa | 76 % | 18 °C | 81 % | 0% | 11% | 9% | 76% | |
| 15:00
23:00
| slabý dážď | 23 °C 26 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 76 % | 18 °C | 87 % | 0% | 35% | 57% | 56% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
0,8 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1011 hPa | 80 % | 18 °C | 95 % | 0% | 71% | 40% | 67% | |
| 17:00
01:00
| slabý dážď | 21 °C 24 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1012 hPa | 86 % | 18 °C | 95 % | 0% | 86% | 28% | 63% | |
| 18:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 23 °C |
0,1 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1013 hPa | 92 % | 18 °C | 85 % | 0% | 48% | 39% | 62% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1013 hPa | 91 % | 18 °C | 74 % | 0% | 0% | 3% | 73% | |
| 20:00
04:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 96 % | 0% | 22% | 21% | 94% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 17 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 45 % | 0% | 2% | 2% | 43% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 94 % | 16 °C | 5 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 16 °C | 14 % | 8% | 11% | 0% | 2% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 16 °C | 12 % | 4% | 11% | 0% | 0% | |
| 02:00
10:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 95 % | 15 °C | 10 % | 8% | 10% | 0% | 0% | |
| 03:00
11:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 15 °C | 9 % | 7% | 9% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1013 hPa | 97 % | 15 °C | 10 % | 5% | 7% | 0% | 3% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 15 °C | 14 % | 3% | 5% | 0% | 9% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1014 hPa | 93 % | 15 °C | 12 % | 0% | 2% | 0% | 10% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 80 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 08:00
16:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 16 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 16 °C | 68 % | 0% | 14% | 11% | 60% | |
| 10:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1014 hPa | 54 % | 16 °C | 82 % | 0% | 18% | 17% | 76% | |
| 11:00
19:00
| slabý dážď | 26 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 54 % | 16 °C | 93 % | 0% | 31% | 39% | 89% | |
| 12:00
20:00
| dažďové prehánky | 25 °C 27 °C |
0,6 mm | 2.8 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 58 % | 16 °C | 64 % | 0% | 15% | 22% | 48% | |
| 13:00
21:00
| slabý dážď | 23 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 67 % | 16 °C | 93 % | 0% | 40% | 60% | 81% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severozápadný |
1012 hPa | 72 % | 17 °C | 62 % | 0% | 3% | 28% | 45% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 70 % | 17 °C | 89 % | 0% | 28% | 20% | 83% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1012 hPa | 77 % | 17 °C | 91 % | 0% | 68% | 46% | 40% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 81 % | 18 °C | 43 % | 0% | 12% | 24% | 22% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1013 hPa | 90 % | 18 °C | 36 % | 0% | 7% | 9% | 25% | |
| 19:00
03:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 18 °C | 15 % | 0% | 7% | 4% | 5% | |
| 20:00
04:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 92 % | 18 °C | 8 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 17 °C | 26 % | 3% | 26% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 17 °C | 50 % | 8% | 50% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 17 °C | 48 % | 11% | 48% | 0% | 0% | |
Concepción, San José, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8968; -84,0930
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1141 m
Administratívna časť:
- Provincia de San José, San José
- Cantón de Alajuelita, Alajuelita
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Concepción, San José, Kostarika. Predpoveď počasia Concepción, San José.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Concepción, San José dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Concepción, San José
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Concepción, San José
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:34 | 12:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:34 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 18:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:09 | 26.04.2026 01:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |