Počasie Concepción, San José zajtra
| 25 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 17:47
PO HODINÁCH
západ slnka 17:47
Predpoveď počasia Concepción, San José 27. apríl 2026
Cez deň oblačno, dopoludnie sa slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 1,5 mm. V noci najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Concepción, San José, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 16 °C | 7 % | 2% | 7% | 0% | 0% | |
| 01:00
09:00
| jasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 94 % | 15 °C | 4 % | 0% | 2% | 0% | 2% | |
| 02:00
10:00
| polojasno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 94 % | 15 °C | 14 % | 3% | 5% | 0% | 9% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 93 % | 15 °C | 73 % | 3% | 4% | 0% | 71% | |
| 04:00
12:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 15 °C | 53 % | 1% | 2% | 0% | 51% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1013 hPa | 94 % | 15 °C | 33 % | 3% | 3% | 0% | 31% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 15 °C | 53 % | 0% | 1% | 0% | 53% | |
| 07:00
15:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 78 % | 16 °C | 49 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 17 °C | 33 % | 0% | 0% | 0% | 33% | |
| 09:00
17:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 16 °C | 45 % | 0% | 10% | 8% | 35% | |
| 10:00
18:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 51 % | 15 °C | 48 % | 0% | 14% | 19% | 33% | |
| 11:00
19:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 51 % | 15 °C | 58 % | 0% | 18% | 27% | 40% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 54 % | 16 °C | 75 % | 0% | 19% | 28% | 64% | |
| 13:00
21:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 56 % | 16 °C | 81 % | 0% | 33% | 44% | 64% | |
| 14:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 67 % | 17 °C | 78 % | 0% | 54% | 46% | 43% | |
| 15:00
23:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severozápadný |
1012 hPa | 72 % | 17 °C | 82 % | 0% | 64% | 63% | 43% | |
| 16:00
00:00
| dážď | 23 °C 26 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1012 hPa | 75 % | 18 °C | 86 % | 0% | 43% | 49% | 65% | |
| 17:00
01:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1012 hPa | 84 % | 18 °C | 66 % | 0% | 25% | 14% | 47% | |
| 18:00
02:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 19 °C | 16 % | 0% | 3% | 6% | 8% | |
| 19:00
03:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 18 °C | 8 % | 0% | 6% | 2% | 0% | |
| 20:00
04:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 18 °C | 15 % | 0% | 14% | 2% | 0% | |
| 21:00
05:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 17 °C | 32 % | 5% | 32% | 0% | 0% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 17 °C | 53 % | 0% | 52% | 0% | 2% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 17 °C | 50 % | 0% | 44% | 0% | 10% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 17 °C | 56 % | 5% | 52% | 1% | 7% | |
| 01:00
09:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 16 °C | 51 % | 0% | 44% | 1% | 11% | |
| 02:00
10:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 89 % | 16 °C | 46 % | 0% | 32% | 0% | 20% | |
| 03:00
11:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 16 °C | 36 % | 0% | 30% | 0% | 8% | |
| 04:00
12:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 16 °C | 14 % | 0% | 5% | 1% | 8% | |
| 05:00
13:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 90 % | 15 °C | 15 % | 0% | 3% | 2% | 11% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 86 % | 15 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 07:00
15:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1015 hPa | 77 % | 16 °C | 18 % | 0% | 4% | 0% | 14% | |
| 08:00
16:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 17 °C | 23 % | 0% | 8% | 0% | 15% | |
| 09:00
17:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 56 % | 16 °C | 9 % | 0% | 5% | 0% | 3% | |
| 10:00
18:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 48 % | 15 °C | 7 % | 0% | 5% | 1% | 0% | |
| 11:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 29 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 44 % | 14 °C | 27 % | 0% | 3% | 25% | 1% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
28 °C 29 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 46 % | 14 °C | 60 % | 0% | 13% | 48% | 17% | |
| 13:00
21:00
| dažďové prehánky | 26 °C 28 °C |
0,3 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1012 hPa | 56 % | 16 °C | 56 % | 0% | 14% | 35% | 26% | |
| 14:00
22:00
| dažďové prehánky | 25 °C 27 °C |
0,5 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1011 hPa | 61 % | 17 °C | 45 % | 0% | 13% | 33% | 8% | |
| 15:00
23:00
| dažďové prehánky | 25 °C 27 °C |
0,3 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 62 % | 16 °C | 64 % | 0% | 41% | 55% | 7% | |
| 16:00
00:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1012 hPa | 68 % | 17 °C | 94 % | 0% | 66% | 53% | 69% | |
| 17:00
01:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 77 % | 17 °C | 32 % | 0% | 10% | 17% | 9% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1012 hPa | 81 % | 17 °C | 39 % | 0% | 27% | 20% | 0% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1013 hPa | 81 % | 17 °C | 71 % | 0% | 67% | 11% | 0% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 84 % | 17 °C | 82 % | 0% | 82% | 6% | 0% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1014 hPa | 86 % | 17 °C | 78 % | 0% | 76% | 11% | 0% | |
| 22:00
06:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1015 hPa | 85 % | 17 °C | 14 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 84 % | 16 °C | 10 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
Concepción, San José, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 9,8968; -84,0930
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1141 m
Administratívna časť:
- Provincia de San José, San José
- Cantón de Alajuelita, Alajuelita
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Concepción, San José, Kostarika. Predpoveď počasia Concepción, San José.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Concepción, San José dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Concepción, San José
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:33 | 12:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:58 | 18:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:33 | 18:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 19:00 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 13:58 | 27.04.2026 02:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |