Počasie Playa Tamales dnes
Predpoveď počasia Playa Tamales 28. máj 2026
Cez deň ráno silné dažďové prehánky, dopoludnie silný dážď, poludnie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 16,9 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 1,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Playa Tamales, Kostarika rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 33 °C |
7,6 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 86 % | 24 °C | 79 % | 0% | 50% | 25% | 45% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď | 25 °C 30 °C |
5,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 91% | 28% | 100% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 28 °C 33 °C |
4,3 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1010 hPa | 77 % | 24 °C | 100 % | 0% | 42% | 10% | 100% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1009 hPa | 90 % | 24 °C | 99 % | 0% | 24% | 0% | 99% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
1,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 92 % | 24 °C | 96 % | 0% | 34% | 3% | 94% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď | 26 °C 32 °C |
7,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 91 % | 24 °C | 99 % | 0% | 35% | 62% | 97% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
4,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 92 % | 24 °C | 100 % | 0% | 25% | 100% | 99% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 91 % | 24 °C | 100 % | 0% | 14% | 1% | 100% | |
Playa Tamales, Kostarika - informácie
Štát: KostarikaGPS súradnice: 8,4554; -83,2802
Časová zóna: America / Costa Rica
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Nadmorská výška: 1 m
Administratívna časť:
- Provincia de Puntarenas, Puntarenas
- Cantón de Golfito, Golfito
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Playa Tamales, Kostarika. Predpoveď počasia Playa Tamales.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Playa Tamales dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Playa Tamales
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Playa Tamales
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:13 | 17:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:30 | 12:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:50 | 18:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 18:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:57 | 19:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 14:58 | 28.05.2026 03:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |