Počasie Baetovka dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Baetovka na 10 dní.
Utorok 2. jún
19 / 10°C
| 6.7 mm | 6 km/h |
| 16 °C | 16 °C | 00:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 06:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 12:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 18:00 |
východ slnka 05:16
západ slnka 20:24
PO HODINÁCH
západ slnka 20:24
|
|
Predpoveď počasia Baetovka, Kyrgyzstán rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 64 % | 9 °C | 100 % | 0% | 6% | 61% | 100% | |
| 06:00
02:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,8 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1020 hPa | 79 % | 10 °C | 92 % | 0% | 30% | 18% | 88% | |
| 12:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
3,2 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1019 hPa | 76 % | 13 °C | 60 % | 0% | 32% | 6% | 39% | |
| 18:00
14:00
| dažďové prehánky | 17 °C 18 °C |
2,5 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 79 % | 12 °C | 75 % | 0% | 35% | 13% | 58% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
20:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 11 °C | 53 % | 0% | 39% | 13% | 19% | |
| 06:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
10 °C 9 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1017 hPa | 86 % | 8 °C | 71 % | 0% | 53% | 0% | 37% | |
| 12:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
2,6 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1016 hPa | 78 % | 14 °C | 83 % | 0% | 77% | 4% | 26% | |
| 18:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
2,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 13 °C | 83 % | 0% | 14% | 16% | 79% | |
Baetovka, Kyrgyzstán - informácie
Štát: KyrgyzstánGPS súradnice: 42,6189; 76,9743
Časová zóna: Asia / Bishkek
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +4 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Baetovka, Kyrgyzstán. Predpoveď počasia Baetovka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Baetovka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Baetovka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:16 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:50 | 15:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:41 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:58 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:06 | 22:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 21:47 | 02.06.2026 06:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |