Počasie Ari el Timinjiine dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ari el Timinjiine na 10 dní.
Pondelok 1. jún
19 / 10°C
| 1.2 mm | 8 km/h |
| 10 °C | 8 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 19:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 20:24
PO HODINÁCH
západ slnka 20:24
|
|
Predpoveď počasia Ari el Timinjiine, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1022 hPa | 64 % | 3 °C | 36 % | 0% | 0% | 36% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 50 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 17 °C |
0,9 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1022 hPa | 29 % | 0 °C | 46 % | 0% | 0% | 46% | 2% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 46 % | 3 °C | 64 % | 0% | 0% | 49% | 45% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1023 hPa | 52 % | 2 °C | 53 % | 0% | 0% | 53% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1023 hPa | 50 % | 0 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 18 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 28 % | 0 °C | 33 % | 0% | 0% | 32% | 1% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 34 % | 2 °C | 57 % | 0% | 0% | 53% | 13% | |
Ari el Timinjiine, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 32,1261; -5,6140
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ari el Timinjiine, Maroko. Predpoveď počasia Ari el Timinjiine.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ari el Timinjiine dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ari el Timinjiine
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 14:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 21:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:38 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 20:56 | 01.06.2026 06:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |