Počasie Astol dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Astol na 10 dní.
Pondelok 1. jún
34 / 19°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 20 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 07:00 | |
| 34 °C | 33 °C | 13:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
|
|
Predpoveď počasia Astol, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 10 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 22 % | 9 °C | 30 % | 0% | 0% | 19% | 14% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 41 % | 14 °C | 7 % | 0% | 0% | 6% | 1% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 65 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 33 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 24 % | 10 °C | 71 % | 0% | 0% | 23% | 61% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 35 % | 13 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
Astol, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 35,3477; -5,3480
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Astol, Maroko. Predpoveď počasia Astol.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Astol dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Astol
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 14:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 21:05 | 01.06.2026 06:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |