Počasie El Baïadi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto El Baïadi na 10 dní.
Streda 27. máj
34 / 23°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 25 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 23 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 34 °C | 31 °C | 13:00 | |
| 33 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:20
západ slnka 20:27
PO HODINÁCH
západ slnka 20:27
|
|
Predpoveď počasia El Baïadi, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 25 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 20 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 23 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 21 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 34 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 5 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 33 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 6 % | -8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 23 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 31 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 34 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 9 % | -2 °C | 5 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 30 °C 28 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 20 % | 4 °C | 35 % | 0% | 0% | 21% | 25% | |
El Baïadi, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 32,9041; -6,6912
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie El Baïadi, Maroko. Predpoveď počasia El Baïadi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre El Baïadi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie El Baïadi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 20:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:52 | 20:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 21:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:42 | 22:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:13 | 27.05.2026 03:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |