Počasie Er Refifida dnes
Predpoveď počasia Er Refifida 27. máj 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 32 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Er Refifida, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1015 hPa | 48 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 24 % | 9 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1011 hPa | 32 % | 9 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 13 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1012 hPa | 62 % | 9 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 24 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 49 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Er Refifida, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 33,5416; -7,5279
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Er Refifida, Maroko. Predpoveď počasia Er Refifida.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Er Refifida dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Er Refifida
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Er Refifida
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 16:17 | 27.05.2026 03:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |