Počasie Hadafa dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hadafa na 10 dní.
Pondelok 1. jún
30 / 21°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 22 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 30 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
|
|
Predpoveď počasia Hadafa, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 49 % | 10 °C | 61 % | 0% | 0% | 0% | 61% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 41 % | 7 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 30 % | 11 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1015 hPa | 45 % | 14 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1016 hPa | 61 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 30 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 52 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 63 % | 20 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
Hadafa, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 35,3615; -5,3997
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hadafa, Maroko. Predpoveď počasia Hadafa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hadafa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hadafa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:19 | 14:23 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 21:06 | 01.06.2026 06:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |