Počasie Jahjoûka vikend
Predpoveď počasia pre mesto Jahjoûka na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
21 / 12°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:08
PO HODINÁCH
západ slnka 20:08
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Jahjoûka, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 91 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 65% | 19% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1016 hPa | 59 % | 12 °C | 89 % | 0% | 84% | 22% | 26% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 72 % | 11 °C | 47 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,4 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 11 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
13 °C 13 °C |
0,8 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 97 % | 12 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
Jahjoûka, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 35,0213; -5,7296
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jahjoûka, Maroko. Predpoveď počasia Jahjoûka.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jahjoûka dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jahjoûka
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 21:08 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:16 | 01.05.2026 06:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |