Počasie Jbel Tanezert dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jbel Tanezert na 10 dní.
Piatok 1. máj
20 / 16°C
| 2.3 mm | 11 km/h |
| 16 °C | 18 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 19:54
PO HODINÁCH
západ slnka 19:54
|
|
Predpoveď počasia Jbel Tanezert, Maroko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 40% | 92% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,4 mm | 1.1 m/s4 km/h západný |
1020 hPa | 95 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 38% | 100% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 20 °C 21 °C |
1,8 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1021 hPa | 78 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 87 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 35% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 98 % | 15 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1021 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 90% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 72 % | 17 °C | 97 % | 0% | 96% | 0% | 28% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 17 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
Jbel Tanezert, Maroko - informácie
Štát: MarokoGPS súradnice: 34,7783; -2,3292
Časová zóna: Africa / Casablanca
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jbel Tanezert, Maroko. Predpoveď počasia Jbel Tanezert.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jbel Tanezert dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jbel Tanezert
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 19:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:06 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 20:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 20:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:01 | 01.05.2026 05:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |